Bezplatná inzercia realít!PODMIENKY INZERCIE na našich serveroch:

Na týchto stránkach si môžete vašu nehnuteľnosť inzerovať bezplatne!!!

Na odoslanie textu nehnuteľnosti, ak nie ste zaregistrovaný, používajte tento formulár.V prípade, že ste zaregistrovaný, vstúpte do prihlasovacej zóny, prihláste sa a vyplňte inzerát tam. Takto budete mať možnosť svoje inzeráty ďalej sledovať a narábať s nimi. Ďalej ich upravovať, predlžovať ich platnosť, v prípade, že už sú neaktuálne tak ich vymazať. Ak nie ste zaregistrovaný, zaregistrujte sa v prihlasovacej zóne.

Po vyplnení a odoslaní formulára sa Váš inzerát zaradí na stránku automaticky. Ak sa tak nestane, prosíme Vás, kontaktujte nás na reality@superreality.sk, aby sme tento nedostatok čo najrýchlejšie odstránili. Podľa formy inzercie si vyhradzujeme právo spätne potvrdiť text a zadanie inzercie.

V prípade, že sa vá nepodarí ponuky zaradiť cez formulár, môžete ich posielať na náš e-mail v textovej forme (scanované obrázky posielajte vo formáte JPG, GIF alebo TIF) alebo priamo pošlite potrebné materiály pre inzerciu na adresu:

Superreality, s.r.o.
Pečnianska 27
851 01, Bratislava 51
alebo osobne na prevádzke:
HOLÍČSKA 7, Bratislava - Petržalka
nájdete nás TU

V žiadosti o zverejnenie uvádzajte meno, adresu, telefón, Váš e-mail, prípadne ďalšie doplňujúce informácie. Tieto informácie nie sú dostupné tretej osobe, slúžia ako adresné údaje pre kontrolné orgány.

Ak si neželáte uviesť do inzercie priamy kontakt na Vás, odpovede Vám doručíme cez náš e-mail.

INZERCIA na našich serveroch JE BEZPLATNÁ, platí to pre súkromnú inzerciu a práve tak aj pre právnicke osoby (realitné kancelárie, agentúry, sprostredkovateľov, dražobné spoločnosti,...), výnimku predstavujú iba vybrané služby, t.j. preklady inzercie do iných jazykov, farebné zvýraznenie inzerátov, zaradenie inzerátu do linkov v zvýraznených inzerátoch, prip. kontextovej reklamy systému DIO a pod. Pri uvedených inzerciách je vždy patričné upozornenie. Pri objednávaní takýchto služieb nás treba na to písomne upozorniť. Ak tieto služby ukončíte skôr ako je nastavená doba platnosti inzerátu, peniaze Vám nevraciame (t.j. nehnuteľnosť je predaná na druhý deň po zverejnení a pod., pričom požiadavka bola napr. na mesiac zverejnenia.)

INZERCIA na našich serveroch JE BEZPLATNÁ aj pre DRAŽOBNÉ spoločnosti a EXEKÚTOROV, ktorí sú zo zákona povinní zverejňovať súdne aj dobrovoľné dražby v súlade s ohlasovacou povinnosťou.

Server Vám ako registrovanému členovi umožňuje posunúť svoj inzerát na prvé miesto medzi NOVINKAMI, takže inzerát nemusíte nanovo vkladať. Táto funkcia sa volá Aktualizovať inzerát. Je možná len po prihlásení.

Každý vložený inzerát je automaticky rozosielaný ihneď po vložení na email registrovaných členov. Funkcia mejlingu sa zapína automaticky pri registrovaní na server. Ak o zasielanie nemáte záujem, túto možnosť si môžete vypnúť po prihlásení do Vašom prihlasovacom profile. Pri registrácii Vám server odošle prihlasovacie údaje na email, ktorý tam zadáte. Pri realitných kanceláriach je možné týchto mejlových schránok, kam sa odosielajú inzeráty, zadať viac (pre jednotlivé pobočky).

Prosíme členov, aby nevkladali inzerát s rovnakým alebo podobným textom viackrát, zbytočne preťažujete server a Vaša reklama stráca účinnosť, pretože v tej istej kategórii sa tieto inzeráty zobrazia pod sebou. V prípade, že sa tak stane, dajte si radšej inzerát nezobrazovať, alebo ho zmažte. Ak tak neurobíte sami, budeme to nútení urobiť my. Ak sa to bude opakovať aj po upozornení, zablokujeme členovi prístup na server.

V prípade, že máte záujem o spolupráci pri inzercii ako realitná kancelária, radi s Vami nadviažeme kontakt a vzájomne výhodnú spoluprácu - (mobil: 0905 311 663) možnosti spolupráce je viac druhov, ktoré je možné dohodnúť osobne.

ZA AKÉKOĽVEK ŠKODY ALEBO UJMY ako dôsledok inzercie nepreberáme žiadnu zodpovednosť.

V prípade, že bude akýkoľvek inzerát v rozpore s podmienkami inzercie, zákonmi Slovenskej Republiky alebo dobrými mravmi, vyhradzujeme si právo zmeniť ho alebo odstrániť ho.

Vaša nehnuteľnosť bude v internete inzerovaná po dobu ktorú si sami vyberiete pri vypĺňaní formulára. V prípade, že nehnuteľnosť skôr predáte, prenajmete, ...., môžete inzerciu zrušiť predčasne.Potrebujete predať, prenajať, ... nehnuteľnosť?
Máte záujem o spoluprácu?
Neváhajte!!!

E-mailujte svoje ponuky a otázky na náš e-mail reality@superreality.sk
popr. telefonujte na 0905 311 663!

Prezeraním stránok na www.superreality.sk, registráciou na tomto serveri ako aj využívaním služieb poskytovaným týmto serverom automaticky súhlasíte s týmito podmienkami.
Ak sa s nimi nestotožňujete, buďte taký láskavý a okamžite opustite túto zónu!


Tieto podmienky sú v platnosti od 01.04.2008.


servis stránok
©, Všetky práva rezervované, stránku alebo jej časť nemožno použiť bez súhlasu autora.