Resource id #7 SUPERREALITY INFORMAČNÝ REALITNÝ SERVER - portál pre reality a nehnuteľnosti - bezplatná inzercia - Reality, nemovitosti, bydlení - centrálna Európa - bezplatní inzerce - Real Estates in Central Europe and Slovak republic - free advertisement - Slowakisch Immobilien + Kostenfrei Werbung - имущество недвижимое - бесплатныйе объявлениия + Byty - Predaj - R0020875 - Predáme veľmi veľký 3-izbový byt 120 m2 na Tupého ul. s garážou Superreality predávajú byt vo výmere 109 m2, terasa o výmere 7 m2, pivničná kobka 4 m2, spolu 120 m2.. Byt disponuje podlahovým kúrením s vlastnou reguláciou, má vlastný plynový kotol, ktorý je umiestnený na chodbe bytového domu. Okná sú plastové, vrátane manuálne ovládaných vonkajších žalúzii. Byt na nachádza na 1. poschodí 4-podlažného zatepleného bytového domu v uzavretom komplexe s kamerovým systémom. Vstupnými dverami do bytu sa dostávate na priestrannú chodbu so vstavanou skriňou, Z chodby sa dostanete do 2 nepriechodných izieb, kúpelne a samostatného WC. Byt je riešený tak, že oddeľuje dennú a nočnú časť. Chodbou sa dostávate do veľkoryso riešenej jedálenskej časti spojenej s kuchynskou časťou. Byt má iba jednu spoločnú stenu so susediacim vedľajším bytom a to v časti jedálenskej, pričom táto stena je odhlučnená 15 cm protihlukovou izoláciou. Na terasu s pekným výhľadom na zeleň o rozlohe 7m2 sa dostávate z chodby a obývacej časti. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži o výmere 23 m2, garážové státie v cene 15.000,- eur sa pripočíta k cene. Predáva sa spoločne. Na daný byt sú nízke mesačné náklady vo výške 115 Eur/ 2 osoby vrátane správy bytu. Byt je kompletne zariadený. Ako máte možnosť vidieť v byte sú na stenách textilné tapety, ktoré sa dajú ľahko strhnúť zo stien. Nejedná sa o tapety kde po strhnutí je nutné steny stierkovať, dané tapety sú textilné, ľahko odstrániteľné. Byt je možné po dohode predať zariadený/nezariadený resp. čiastočne zariadený, je tu možnosť rokovania. Taktiež aj čo sa týka tapiet je ich možné po dohode tapety odstrániť a vymaľovať na bielo Lokalita bytového domu je atraktívna z pohľadu svojho umiestnenia, tichá a pokojná v blízkosti zelene aj centra mesta. Jedná sa o uzatvorený bytový komplex s kamerovým systémom a veľkým parkovacím miestom v garáži. Návštevy majú vyhradené ďalšie parkovacie miesta. Súčasťou areálu je aj detské ihrisko. Železnicu v byte absolútne nepočuť. Je to najčastejšia otázka. Byt je otočený do dvora. Bytový komplex spravuje správca, ktorý sídli priamo v dome. Údržba domu a zelene je tak zabezpečená stálou službou. Cena bytu pre uvedenú lokalitu je veľmi atraktívna 325.000,- eur, pričom za byt je 310.000,- eur + 15.000,- eur za garáž. Byt má na starosti Ing. Haluška, Superreality, 0905 311 663. Obhliadky sú možné po dohode.
SUPERREALITY INFORMAČNÝ REALITNÝ SERVER - portál pre reality a nehnuteľnosti  - bezplatná inzercia - Reality, nemovitosti, bydlení - centrálna Európa - bezplatní inzerce - Real Estates in Central Europe and Slovak republic - free advertisement - Slowakisch Immobilien + Kostenfrei Werbung - имущество недвижимое - бесплатныйе объявлениия
Reality Slovenska a EÚ

Najlacnejšie domény, najlacnejší priestor pre vašu webovú stránku - najlepšia kvalita
Slovensky Česky English Deutsch Espanol Po ruskomu Magyar
utorok, 22. jún 2021, meniny oslavuje: Paulína, zajtra má meniny: Sidónia , nezabudnite na darček!
Počet inzerátov: 30776, aktuálnych: 16
Zvoľte parametre pre hľadanie
Hľadané slovo:      Typ inzercie:      Kategória:      Typ nehnuteľnosti: 
Samosprávny kraj:      Okres:      Mesto:      Ulica: 
počet izieb:      Pridané za:      Cena:   od   do      Rozloha:   od   do 
Jazyk:      s fotografiami     Usporiadaj podľa:     Prepočet v mene:     //     Vymaž parametre
Bratislavský kraj, Okres Bratislava III, Bratislava - Nové Mesto, Tupého
Aktualizovaný dňa: 14.06.2021
R0020875
Byty - 3 izb. - Predaj:
Predáme veľmi veľký 3-izbový byt 120 m2 na Tupého ul. s garážou
Superreality predávajú byt vo výmere 109 m2, terasa o výmere 7 m2, pivničná kobka 4 m2, spolu 120 m2..
Byt disponuje podlahovým kúrením s vlastnou reguláciou, má vlastný plynový kotol, ktorý je umiestnený na chodbe bytového domu. Okná sú plastové, vrátane manuálne ovládaných vonkajších žalúzii.
Byt na nachádza na 1. poschodí 4-podlažného zatepleného bytového domu v uzavretom komplexe s kamerovým systémom. Vstupnými dverami do bytu sa dostávate na priestrannú chodbu so vstavanou skriňou, Z chodby sa dostanete do 2 nepriechodných izieb, kúpelne a samostatného WC. Byt je riešený tak, že oddeľuje dennú a nočnú časť. Chodbou sa dostávate do veľkoryso riešenej jedálenskej časti spojenej s kuchynskou časťou.
Byt má iba jednu spoločnú stenu so susediacim vedľajším bytom a to v časti jedálenskej, pričom táto stena je odhlučnená 15 cm protihlukovou izoláciou.
Na terasu s pekným výhľadom na zeleň o rozlohe 7m2 sa dostávate z chodby a obývacej časti.
Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži o výmere 23 m2, garážové státie v cene 15.000,- eur sa pripočíta k cene. Predáva sa spoločne.
Na daný byt sú nízke mesačné náklady vo výške 115 Eur/ 2 osoby vrátane správy bytu.
Byt je kompletne zariadený. Ako máte možnosť vidieť v byte sú na stenách textilné tapety, ktoré sa dajú ľahko strhnúť zo stien. Nejedná sa o tapety kde po strhnutí je nutné steny stierkovať, dané tapety sú textilné, ľahko odstrániteľné.
Byt je možné po dohode predať zariadený/nezariadený resp. čiastočne zariadený, je tu možnosť rokovania. Taktiež aj čo sa týka tapiet je ich možné po dohode tapety odstrániť a vymaľovať na bielo
Lokalita bytového domu je atraktívna z pohľadu svojho umiestnenia, tichá a pokojná v blízkosti zelene aj centra mesta. Jedná sa o uzatvorený bytový komplex s kamerovým systémom a veľkým parkovacím miestom v garáži. Návštevy majú vyhradené ďalšie parkovacie miesta. Súčasťou areálu je aj detské ihrisko.
Železnicu v byte absolútne nepočuť. Je to najčastejšia otázka. Byt je otočený do dvora.
Bytový komplex spravuje správca, ktorý sídli priamo v dome. Údržba domu a zelene je tak zabezpečená stálou službou.
Cena bytu pre uvedenú lokalitu je veľmi atraktívna 325.000,- eur, pričom za byt je 310.000,- eur + 15.000,- eur za garáž.
Byt má na starosti Ing. Haluška, Superreality, 0905 311 663. Obhliadky sú možné po dohode.
 310 000 EUR

((9 339 060 SKK))
Kontakt: 0905 311 663 Ing.Haluška, eMail
Inzerát zaradila realitná kancelária: Superreality, s.r.o.
pridaj medzi zaujímavé inzeráty ukáž miesto na mape
Počet videní 27
Poschodie: 1 / 4
Počet izieb: 3
Rozloha bytu: 120 m2
obrázky:
Kliknite na obrázok pre jeho zväčšenie

Logo firmy
Počet inzerátovZobraziť inzeráty realitnej kancelárie Superreality, s.r.o. (13/467)
AdresaSuperreality, s.r.o.
Černyševského 26, 3. p. (Petržalka) - kúsok od TPD
851 05 Bratislava
Ďalšie údajeIČO: 35 894 482
DIČ: 20 21 85 83 99
Kontaktné údajeMobil: 0905 311 663 Ing. Haluška Ľ.
Telefón: 0905 311 663
Fax:
SKYPE: superreality
office@superreality.sk
www.superreality.sk/reality/index.php?njazyk=SK&akcia=real_kanc_inzeraty&real_id=1
Stručný popis činnosti
SUPERREALITY - FULL SERVICE. Spoločnosť sa venuje realitnej činnosti na území celého Slovenska. Realitná kancelária Vám zabezpečí kompletné služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností (rodinné domy, vily, byty, apartmány, pozemky stavebné, lesné celky, orná pôda, haly, priemyselné objekty, garáže,...).
Zabezpečujeme: sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad do katastra nehnuteľností, nájomných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, zmlúv o zriadení vecného bremena a pod., listy vlastníctva, katastrálne mapy, geometrické plány vypracovanie znaleckých a statických posudkov poradenstvo v oblasti prevodu vlastníckeho práva k nehnuteľnosti a prenájmu nehnuteľnosti, ďalej prípravu kompletnej zmluvnej dokumentácie k prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti a k prenájmu nehnuteľností, daňové poradenstvo súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, sprostredkovanie notárskych úschov a bankových vinkulácií peňažných prostriedkov - OD ZAOBSTARANIA nehnuteľnosti a jej prefinancovanie až po záverečné nasťahovanie všetko.
Prevádzkuje reklamný bezplatný informačný server nehnuteľností pre Európsky región - všetko on-line.
Kontaktné osoby a makléri sú uvedení v kontaktoch pri jednotlivých inzerátoch.
SUPERREALITY-FULL SERVICE. Company attends to estate activities and provides full law service, communication, mortgages, architectonic desingn and projects, buildingworks from property and financial booking up to final moving in. Company also runs free advertising info server of properties for whole Europe.Contact: reality_en@superreality.sk
SUPERREALITY - FULL SERVICE. Unser Unternehmen beschäftigt sich mit Immobilien im gesamten Gebiet in der Slowakei. Wir bieten folgende Dienste an: Rechts-Service, Vermittlung, Interieur – und Exterieurdesign, architektonische Entwürfe und Studien, Hypotheken, Bauarbeiten – von der Beschaffung der Immobilien und deren Finanzierung bis zum endgültigen Einzug. Wir betreiben einen kostenlosen Informationsserver für Immobilien fürs europäische Gebiet – alles online. Kontakt: office_de@superreality.skIng. Haluška Ľubomír
Konateľ spoločnosti
0905 311 663
SKYPE: superreality
REALITNÍ MAKLÉRI:
Ing. Haluška Ľubomír0905 311 663
p. Hošoffová Gitka0918 540 789Spočítajte si svoju hypotéku

Táto kalkulačka Vás prevedie základným prepočtom Vášho investičného zámeru,
orientačne si zistíte výšku splátky a zároveň si môžete vyhodnotiť Vašu schopnosť splácať takýto úver.
Plánovaná investícia do nehnuteľnosti EUR
Ako vysoký hypotekárny úver by ste chceli získať? EUR
Výpočet splátok úveru
Splatnosť úveru
Úrok (pohybuje sa od 0,7 - 1,69 %)
%
Orientačna výška splátky hypotekárneho úveru EUR/mes.
Potrebujete zabezpečiť najvýhodnejší úver? Kontaktujte nás na reality@superreality.sk a pomôžeme Vám.
Zadajte sumu:

Vypočítaná suma:Top ponuka

Nehnuteľnosti na podnikanie - Dám do prenájmu: Odstúpim zariadený nebytový priestor Na Mánesovom námestí v Bratislave Petržalke odstúpim n ...

podrobne
Pozemky - stavebné - Predaj: Ponúkame na predaj  stavebný pozemok v strede obce Ponúkame na predaj  stavebný pozemok v stre ...

podrobne
Byty - 2 izb. - Dám do prenájmu: plne zariadený 2 izbový byt na Račianskom Mýte Ponúkame na prenájom plne zariadený 2 izbový ...

podrobne
Pozemky - stavebné - Predaj: Ondrejovce- stavebný pozemok Ponúkame na predaj rovný stavebný pozemok v strede obce Ondrejovce ...

podrobne
Nehnuteľnosti na podnikanie - Dám do prenájmu: Dám do prenájmu zariadenú a funkčnú reštauráciu a kaviareň Dám do prenájmu zariadenú a fu ...
podrobne
Nehnuteľnosti na podnikanie - Dám do prenájmu: ZA VÝHODNÝCH PODMIENOK prenajmem miestnosť ZA VÝHODNÝCH PODMIENOK prenajmem na Mánesovom nám ...

podrobne
Chaty - Predaj: Na samote u lesa na predaj veľká chalupa Na samote u lesa na predaj veľká chalupa v Hornej Marik ...

podrobne
Pozemky - stavebné - Predaj: Zlatá noha - Ponúkame na predaj investičný pozemok Pozemky v Rači - Zlatá noha - Ponúkame na ...

podrobne
Byty - 3 izb. - Dám do prenájmu: Na Andrusovovej -krásny 3 izbový byt na prenájom na Andrusovovej Ponúkame krásny 3 izbový ...

podrobne

Vysvetlivky
Uprav inzerát Uprav inzerát (môže iba prihlásený)
pridaj medzi zaujímavé inzeráty Inzerát pridaný medzi zaujímavé inzeráty
Počet videní ukáž miesto na mape
Počet videní Počet videní
Inzerát obsahuje fotografie
KURZOVÝ LÍSTOK CEB
1 EURO =
Spojené štáty1.1104USD
Japonsko119.11JPY
Bulharsko1.9558BGN
Česká republika26.042CZK
Dánsko7.4732DKK
Anglicko0.8907GBP
Maďarsko338.88HUF
Poľsko4.357PLN
Rumunsko4.8213RON
Švédsko10.8453SEK
Švajčiarsko1.0608CHF
Island150ISK
Nórsko11.0966NOK
Chorvátsko7.563HRK
Rusko80.7385RUB
Turecko6.985TRY
Austrália1.7684AUD
Brazília5.2042BRL
Kanada1.5389CAD
Čína7.7587CNY
Hongkong8.6255HKD
Indonézia16400.61IDR
Izrael4.0867ILS
India81.8765INR
Južná Kórea1341.38KRW
Mexiko23.7835MXN
Malajzija4.7508MYR
Nový Zéland1.812NZD
Filipíny56.453PHP
Singapúr1.5684SGD
Thajsko35.244THB
Juhoafrická republika17.9235ZAR
aktualizované 21.06.2021 o 8 h
REKLAMA na KNIHY, Ekokonzult.com

SUPERREALITY INFORMAČNÝ REALITNÝ SERVER - portál pre reality a nehnuteľnosti - bezplatná inzercia - Reality, nemovitosti, bydlení - centrálna Európa - bezplatní inzerce - Real Estates in Central Europe and Slovak republic - free advertisement - Slowakisch Immobilien + Kostenfrei Werbung - имущество недвижимое - бесплатныйе объявлениия
doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004-2021, doporučený prehliadač: IE 6.0, Firefox 2.0, © webmaster DIO, www.dio.sk
Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase majiteľa stránok!


Od 12. novembra 1998 sme zaznamenali

prístupov na stránky